Tijdschema

Tijdschema

Alle wijken / Aa Landen / Assendorp / Binnenstad / Diezerpoort / Holtenbroek / Kamperpoort / Stadshagen / Wipstrik

Blokkenschema Zwolle

  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
 
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
 

Eigenhaardstraat 25

Assendorp

14:15 - 14:45

Between May and April

15:30 - 16:00

Between May and April

17:15 - 17:45

Between May and April

 
 
 
 

Eigenhaardstraat 39

Assendorp

13:15 - 13:45

Stinkend Reich

14:30 - 15:00

Stinkend Reich

16:15 - 16:45

Stinkend Reich

 
 
 
 

Sassenstraat 37B

Binnenstad

13:00 - 13:30

Juliëtte Veneman

14:45 - 15:15

Juliëtte Veneman

16:00 - 16:30

Juliëtte Veneman

 
 
 
 

Eendrachtstraat 65

Assendorp

13:00 - 13:30

After Peggy

14:45 - 15:15

After Peggy

16:00 - 16:30

After Peggy

 
 
 
 

Groot Wezenland 14

Assendorp

13:00 - 13:30

Ballade van de kamerplant

14:45 - 15:15

Ballade van de kamerplant

16:00 - 16:30

Ballade van de kamerplant

 
 
 
 

van Spilbergenstraat 10

Wipstrik

13:15 - 13:45

Vocalgroup Mixed!

14:30 - 15:00

Vocalgroup Mixed!

16:15 - 16:45

Vocalgroup Mixed!

 
 
 
 

Philosofenallee 45

Wipstrik

13:00 - 13:30

Maartje, Kristi, Inez, Rutger

14:45 - 15:15

Maartje, Kristi, Inez, Rutger

16:00 - 16:30

Maartje, Kristi, Inez, Rutger

 
 
 
 

Van Karnebeekstraat 67A

Assendorp

13:00 - 13:30

Elisabeth Daniel

14:45 - 15:15

Elisabeth Daniel

16:00 - 16:30

Elisabeth Daniel

 
 
 
 

Hooilandstraat 19

Stadshagen

13:30 - 14:00

Dear Steve

15:15 - 15:45

Dear Steve

16:30 - 17:00

Dear Steve

 
 
 
 

Tiendschuurstraat 38

Stadshagen

13:15 - 13:45

Susteranne

14:30 - 15:00

Susteranne

16:15 - 16:45

Susteranne

 
 
 
 

van ittersumstraat 70

Assendorp

13:15 - 13:45

UKE22

14:30 - 15:00

UKE22

16:15 - 16:45

UKE22

 
 
 
 

Tulpstraat 1

Assendorp

14:15 - 14:45

GB

15:30 - 16:00

GB

17:15 - 17:45

GB

 
 
 
 

Van Spilbergenstraat 28

Wipstrik

14:00 - 14:30

Marie Hoogendam en Riemer den Ouden

15:45 - 16:15

Marie Hoogendam en Riemer den Ouden

17:00 - 17:30

Marie Hoogendam en Riemer den Ouden

 
 
 
 

Beerze 13

Aa Landen

13:00 - 13:30

Zwanger

14:45 - 15:15

Zwanger

16:00 - 16:30

Zwanger

 
 
 
 

Wipstrikkerallee 65

Wipstrik

13:30 - 14:00

Jan Doeke

15:15 - 15:45

Jan Doeke

16:30 - 17:00

Jan Doeke

 
 
 
 

Lijnbaan 10

Kamperpoort

13:45 - 14:15

Zoë & Melissa doen het anders

15:00 - 15:30

Zoë & Melissa doen het anders

17:15 - 17:45

Zoë & Melissa doen het anders

 
 
 
 

Bredebeek 19

Aa Landen

14:00 - 14:30

Om de Hoek

15:45 - 16:15

Om de Hoek

17:00 - 17:30

Om de Hoek

 
 
 
 

von Weberhof 14

Holtenbroek

14:00 - 14.30

Van Luie Kees

15:45 - 16:15

Van Luie Kees

17:00 - 17:30

Van Luie Kees

 
 
 
 

Tesselschadestraat 123

Wipstrik

13:30 - 14:00

Pagans

15:15 - 15:45

Pagans

16:30 - 17:00

Pagans

 
 
 
 

van Cuylenburchstraat 4

Assendorp

14:15 - 14:45

Walk’n The Line

15:30 - 16:00

Walk’n The Line

17:15 - 17:45

Walk’n The Line

 
 
 
 

Diezerplein 28b

Diezerpoort

14:00 - 14:30

Gentlemen

15:45 - 16:15

Gentlemen

17:00 - 17:30

Gentlemen

 
 
 
 

Burgemeester Vos de Waelstraat 1

Kamperpoort

13:15 - 13:45

Sixpack

14:30 - 15:00

Sixpack

16:15 - 16:45

Sixpack

 
 
 
 

Wipstrikkerallee 114

Wipstrik

13:00 - 13:30

Martin and the Old Cocks

14:45 - 15:15

Martin and the Old Cocks

16:00 - 16:30

Martin and the Old Cocks

 
 
 
 

Groeneweg 178

Assendorp

13:15 - 13:45

Mirjam en Pieter

15:00 - 15:30

Mirjam en Pieter

16:45 - 17:15

Mirjam en Pieter

 
 
 
 

Venestraat 25

Assendorp

14:00 - 14:30

Art of Bridges

15:45 - 16:15

Art of Bridges

17:00 - 17:30

Art of Bridges

 
 
 
 

Groeneweg 160

Assendorp

13:15 - 13:45

Stefan Hemmer

14:30 - 15:00

Stefan Hemmer

16:15 - 16:45

Stefan Hemmer

 
 
 
 

Holtenbroekerdijk 42

Holtenbroek

12:00 - 12:30

Karel J. Schepers

13:00 - 13:30

Karel J. Schepers

14:45 - 15:15

Karel J. Schepers

16:00 - 16:30

Karel J. Schepers

 
 
 
 
 

Klooienberglaan 50

Holtenbroek

13:30 - 14:00

ChemisThree

15:15 - 15:45

ChemisThree

16:30 - 17:00

ChemisThree

 
 
 
 

vondelkade 43

Wipstrik

13:45 - 14:15

Bedjûl

15:00 - 15:30

Bedjûl

16:45 - 17:15

Bedjûl

 
 
 
 

Vondelkade 39

Wipstrik

14:15 - 14:45

White Cloud

15:30 - 16:00

White Cloud

17:15 - 17:45

White Cloud

 
 
 
 

de Keyzerstraat 8

Wipstrik

14:14 - 14:45

Orange Glow lo-fi

15:30 - 16:00

Orange Glow lo-fi

17:15 - 17:45

Orange Glow lo-fi

 
 
 
 

Westerstraat 1

Binnenstad

13:45 - 14:15

Dina

15:00 - 15:30

Dina

16:45 - 17:15

Dina

 
 
 
 

Van Ittersumstraat 67

Assendorp

14:15 - 14:45

YVI

15:30 - 16:00

YVI

17:15 - 17:45

YVI

 
 
 
 

Oude Vismarkt 19

Binnenstad

13:30 - 14:00

Jessy

15:15 - 15:45

Jessy

16:30 - 17:00

Jessy

 
 
 
 

Zuidkreek 3

Aa Landen

13:00 - 13:30

Grace & Viktor

15:15 - 15:45

Grace & Viktor

16:30 - 17:00

Grace & Viktor

 
 
 
 

Pottenbakkerstraat 67

Stadshagen

14:00 - 14:30

Anniek Sophie

15:45 - 16:15

Anniek Sophie

17:00 - 17:30

Anniek Sophie

 
 
 
 

Venestraat 21

Assendorp

13:30 - 14:00

Tracey Silhouette

15:15 - 15:45

Tracey Silhouette

16:30 - 17:00

Tracey Silhouette

 
 
 
 

Diezerenk 72

Diezerpoort

13:00 - 13:30

Mark en Lotte

14:45 - 15:15

Mark en Lotte

16:00 - 16:30

Mark en Lotte

 
 
 
 

ruysdaelstraat 92

Diezerpoort

13:45 - 14:15

Weolkan

15:00 - 15:30

Weolkan

16:45 - 17:15

Weolkan

 
 
 
 

van der laenstraat 99

Assendorp

14:00 - 14:30

Blue District

15:45 - 16:15

Blue District

17:00 - 17:30

Blue District

 
 
 
 

Dijkstraat 15

Binnenstad

13:00 - 13:30

De Drentse A

14:45 - 15:15

De Drentse A

16:00 - 16:30

De Drentse A

 
 
 
 

van Ittersumstraat 130

Assendorp

13:45 - 14:15

Rosa Sky

15:00 - 15:30

Rosa Sky

17:15 - 17:45

Rosa Sky

 
 
 
 

Ambonstraat 19

Diezerpoort

14:15 - 14:45

The Leftovers

15:30 - 16:00

The Leftovers

17:15 - 17:45

The Leftovers

 
 
 
 

Zuiderkerkstraat 22

Assendorp

13:45 - 14:15

Aspen Gems

15:00 - 15:30

Aspen Gems

16:45 - 17:15

Aspen Gems

 
 
 
 

Groenestraat 48

Assendorp

14:00 - 14:30

Magnetic Spacemen

15:45 - 16:15

Magnetic Spacemen

17:00 - 17:30

Magnetic Spacemen

 
 
 
 

Middelweg 159

Diezerpoort

13:15 - 13:45

Scott & Young

14:30 - 15:00

Scott & Young

16:15 - 16:45

Scott & Young

 
 
 
 

Wulphof 16

Stadshagen

13:45 - 14:15

Quatre Tickets de Swing + Inge Alberts zang

15:00 - 15:30

Quatre Tickets de Swing + Inge Alberts zang

16:45 - 17:15

Quatre Tickets de Swing + Inge Alberts zang

 
 
 
 

Celestraat 12

Assendorp

13:45 - 14:15

Bert Pruis

15:00 - 15:30

Bert Pruis

16:45 - 17:15

Bert Pruis

 
 
 
 

Diezerenk 35

Diezerpoort

13:30 - 14:00

Henk Jans Enzovoorts

15:15 - 15:45

Henk Jans Enzovoorts

16:30 - 17:00

Henk Jans Enzovoorts

 
 
 
 

Verenigingstraat 67

Assendorp

13:15 - 13:45

Cousin Hatfield

14:30 - 15:00

Cousin Hatfield

16:15 - 16:45

Cousin Hatfield

 
 
 
 

Eigenhaardstraat 54

Assendorp

13:30 - 14:00

J.R. Smith & the Meteorites

15:15 - 15:45

J.R. Smith & the Meteorites

16:30 - 17:00

J.R. Smith & the Meteorites

 
 
 
 

Roggenstraat 19a

Binnenstad

14:00 - 14:30

Dirk van Coevorden

15:45 - 16:15

Dirk van Coevorden

17:00 - 17:30

Dirk van Coevorden

 
 
 
 

Thomas a Kempisstraat 100b

Diezerpoort

14:15 - 14:45

The Bellymen

15:30 - 16:00

The Bellymen

17:15 - 17:45

The Bellymen

 
 
 
 

Irisstraat 9

Assendorp

13:30 - 14:00

Ruud Fieten

15:15 - 15:45

Ruud Fieten

16:30 - 17:00

Ruud Fieten